צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

הקסם שמשלב את העתיק עם המודרני: מלונות במרכז ירושלים

מלונות במרכז ירושליםמלונות במרכז ירושלים, בפרט כשמדובר במלונות בוטיק כמו מלונות בית קטן בירושלים, מאפשרים לכם ליהנות מכל הקסם המופלא של העיר, באווירה אינטימית ומיוחדת במינה. מלונות הבוטיק שצצו אי שם בשנות ה – 80 של המאה העשרים בערים מובילות כמו לונדון וניו יורק, הפכו עם השנים לשם דבר בענף המלונאות. לא עוד מלון ענק שמפואר ככל שיהיה, מותיר תחושה מעט מנוכרת, מרוחקת ואף ידועה מראש, אלא מלונות אישיים, ייחודיים, חד-פעמיים, בעלי קונספט יוצא דופן ואווירה אינטימית חמימה האופיינית למקום קטן. כל המידע לפניכם.

מלונות במרכז ירושלים

כאמור, מלונות הענק מותירים בדרך כלל תחושה דומה ומוכרת למדי בכל מקום שאליו תגיעו, בין אם אלו מלונות במרכז ירושלים או במרכזה של עיר אחרת. לעתים זה נחמד להיטמע בהדר ובפאר שמקיפים מכל עבר, אך אין ספק שמשהו בקונספט החד פעמי שמאפיין את מלון הבוטיק, מותיר תמיד חוויה יוצאת דופן.

כפי שתוכלו לראות במלון בית קטן ברחביה, מדובר בבית מלון מודרני ואלגנטי להפליא, השוכן לו בתוך בניין ערבי מקורי שנבנה בראשית המאה העשרים. בניין האבן המיוחד, עטור הפיתוחים והקשתות הערביות, הוכרז מטעם המועצה לשימור אתרים כבניין "לשימור מחמיר" בשל יופיו יוצא הדופן, ואכן כך היה. המבנה עבר שיפוץ יסודי ומדהים ששמר מחד על יופיו המקורי, והעניק לו מאידך את כל הדרוש כדי להפוך לבית מלון מודרני, מפנק ונעים. הוא שוכן במיקום מושלם בשכונה היוקרתית במרכז העיר, לצד בית ראש הממשלה, כנסת ישראל והמוזיאון.

במקום תמצאו אינטרנט חופשי, גינה מטופחת ופורחת אליה תוכלו לצאת תמיד עם קפה או תה מפינת הקפה הפתוחה מסביב לשעון וליהנות מהאוויר הירושלמי הצלול כיין, וכמובן עיצוב נהדר שניבט אליכם מכל עבר. רצפות הפרקט בחדרים, הריהוט המוקפד והאלגנטיות המעודנת, יאפשרו לכם לשלב ישן וחדש בצורה מושלמת. 

הקסם הוא באווירה

כמובן שכמו בכל מקום, ובפרט כשמדובר על מלונות במרכז ירושלים, מה שעושה את ההבדל הוא האווירה החמימה, הנעימה, המשפחתית, הבלתי פורמאלית לחלוטין. אכן, מלון בוטיק אמתי המשלב בצורה נפלאה בין כל מאפייני הבוטיק האמתיים. מזמינים אתכם לבוא ולטעום מהקסם.