צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

מלונות במרכז ירושלים הבירה

מלונות במרכז ירושלים הבירהירושלים היא בירת מדינת ישראל וזה בהחלט כבוד גדול, אבל כבודה של ירושלים שלנו ניתן לה גם בזכות ההיסטוריה העשירה שלה מימים ימימה, עוד לפני שהוקמה מדינת ישראל. אותה היסטוריה מרתקת מכילה בתוכה משטרים שונים, כמו העותומנים והבריטים, דתות שונות כמו היהדות, הנצרות והאסלאם ותרבויות שונות עם סגנונות שונים. כל אלו מתבטאים ביופייה הבלתי משתמע לשני פנים של העיר, העטופה בירוק ונושמת אוויר הרים צלול כיין. את הטוב הזה זיהו כבר ממזמן יזמים שונים שבחרו להקים בתי הבראה ומלונות במרכז ירושלים. בהמשך, עם הקמת המדינה, המשיכו המלונות להוות מקור לחופש, הנאה ומנוחה עבור תיירים וישראלים שמחפשים ליהנות במלונות במרכז ירושלים הבירה.

רשת מלונות במרכז ירושלים הבירה

אנו מציעים לכם שני מלונות במרכז ירושלים הבירה, קרוב לכל הדברים הטובים שהעיר ירושלים מציעה לבאים בשעריה. מלון בית קטן ברחביה הממוקמת במרכז העיר ומלון בית קטן בבקעה עם מיקום מעולה הסמוך לאטרקציות תיירותיות בעיר. שני המלונות הם בעלי היסטוריה עשירה של יותר ממאה שנים, בבתים היסטוריים מרתקים עם אווירה ירושלמית קלאסית שמשלבת בין קלאסיקה היסטורית לשקט הירוק של העיר, בלי לוותר על עיצוב מודרני ועל כל הפינוקים של מלון בסטנדרטים הכי גבוהים שיש.

להתפנק במלונות במרכז ירושלים

שני המלונות שלנו מציעים לכם פינוקים ואווירה מיוחדת שיהפכו את הביקור שלכם אצלנו לבלתי נשכח. בחדרים המפנקים שלנו תיהנו מטלוויזיית LCD בכבלים, מקלחת מאובזרת, אינטרנט חופשי, ריהוט כפרי מעוצב, אמבטיה ושירותים חדשים ועוד שלל פינוקים. כשתצאו מהחדר תוכלו להתארח במרפסת מרווחת ויפה או בגינה הפורחת והנעימה שלנו, לצד ארוחת הבוקר העשירה והמיוחדת שאנו מציעים לכם.

מלונות במרכז ירושלים בהתאמה אישית

חדרי האירוח שלנו במלונות במרכז ירושלים מותאמים אישית בדיוק לצרכים שלכם. אם אתם זוג, משפחה קטנה, משפחה מורחבת או שפשוט הגעתם לבד, תוכלו למצוא אצלנו חדרים מותאמים במיוחד בשבילכם. מכיוון שבחרתם במלונות במרכז ירושלים הבירה, תוכלו להגיע בקלות לכל האטרקציות התיירותיות שהעיר מציעה, מפני שהמלונות שלנו ממוקמים במרכז העיר. בואו עוד היום לאחר מהמלונות שלנו ברשת מלונות בית קטן בירושלים - ההנאה והבילוי מובטחים.