צרו איתנו קשר בווצאפ צרו איתנו קשר בווצאפ

שקט ויוקרה לצד המקום התוסס והססגוני בעולם: מלון בירושלים ליד מחנה יהודה

מלון בירושלים ליד מחנה יהודהמלון בירושלים ליד מחנה יהודה, מאפשר לכם ליהנות מכל היופי והססגוניות של ירושלים. הקרבה לשוק המפורסם בארץ, למרכז העיר עם המדרחוב שוקק החיים ועתיר האפשרויות, וכן הסמיכות ולכל מוקדי התיירות, הבילוי והפנאי של הבירה המיוחדת שלנו, יעניקו לכם נופש חלומי ויוצא דופן. מלונות בית קטן בירושלים גאים להגיש לכם אירוח מפנק, באווירה משפחתית ובלתי פורמאלית, ובתוך בית מלון בוטיקי ומעוצב להפליא.

השוק המפורסם בארץ

שוק מחנה יהודה הציורי הוקם בתקופה העות'מאנית, כלומר בסופה של המאה ה-19, כאשר פלאחים ערביים שגרו בכפרים הסמוכים לעיר, החלו להביא את מרכולתם החקלאית במטרה למכור אותה על דרך יפו, בסמוך לשכונת מחנה יהודה של אותם ימים. 

הרווח היה משמעותי לשני הצדדים – הן לתושבי מערב העיר היהודיים, שיכלו לקנות מרכולתם בסמוך לבית ולהימנע מהתנועה המסוכנת פנימה לחלקה המזרחי, והן לפלאחים הערבים שמצאו להם קהל צמא לסחורה טרייה וקרובה לבית. 

השלטון העות'מאני מטבע הדברים לא התעניין באופן מיוחד בשוק המתהווה, ולא סיפק לפיתוחו כל תנאים מיוחדים. כך נחלצו התושבים היהודיים עם מים צוננים בימים החמים, וכל עזרה שנדרשה על מנת לאפשר לפלאחים להציע מרכולתם באזור זה. היו אלה ימים אחרים, פשוטים מאוד, בהם מלון בירושלים ליד מחנה יהודה עדיין לא היה אפילו משהו שניתן לדמיין.

עם השנים הלך השוק והתפתח, עד שהפך לאחד השווקים המפורסמים, התוססים והצבעוניים בארץ. בימינו השוק מכיל, מעבר לסחורה טרייה של ירקות ופירות, גם חנויות לממכר מוצרים אורגניים, מאכלי גורמה, בגדי מעצבים ועוד. בעתות בחירות ושינויים פוליטיים, פוקדים הפוליטיקאים את השוק המפורסם ומצטלמים עם הקהל, והמקום מהווה ללא ספק מוקד משיכה ססגוני ותוסס לתיירים מכל רחבי הארץ והעולם.

מלון בירושלים ליד מחנה יהודה

מלון בית קטן ברחביה, שוכן בשכונה היוקרתית ביותר בעיר, בסמוך לבית ראש הממשלה, ומאפשר לכם ליהנות מכל העולמות – מהשקט, היוקרה והעיצוב מחד, ומהקרבה לשוק התוסס ולמרכז העיר מלא החיים מאידך. אם אתם מחפשים מלון בירושלים ליד מחנה יהודה שבו תוכלו ליהנות מחופשה חלומית המשלבת מזרח ומערב, שקט וססגוניות, אתם מוזמנים מאוד ליצור עמנו קשר, ואנו נעזור לכם לתכנן את חופשת החלומות שלכם בעיר.